Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska
Domena: http://www.lasogrod.com/
Telefon 502566999
Adres Sasankowa 33
Miejscowość Włocławek
Kod pocztowy 87-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych lub domków letniskowych decyduje się na uprawę roślin ozdobnych. Nie tylko prezentują się one efektywnie, ale też nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji oraz obszernej wiedzy z zakresu ogrodnictwa. To uniwersalne rozwiązanie sprawdzające się w każdym ogrodzie, niezależnie od dominującej stylistyki. Cechuje się ono bogactwem odmian, co daje szansę stworzenia urokliwego zakątka pełnego zieleni. Trawy ozdobne wyglądają zachwycająco w każdym ogrodzie i doskonale komponują się z pobliskimi rabatami kwiatowymi, krzewami bądź drzewami. Przydatne informacje na ich temat udostępniono pod adresem lasogrod.com.

Założycielem strony jest przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży traw ozdobnych dla klientów o różnych potrzebach. Wybierają oni spośród wielu gatunków, które mogą być sadzone nie tylko bezpośrednio w ziemi, ale też w donicach, dzięki czemu są spotykane na tarasach lub balkonach. Wykazują odporność na niskie temperatury i nie wymagają częstego podlewania, dlatego kupują je osoby zapracowane oraz takie, które często wyjeżdżają. Trawy nabywane przez klientów są gatunkiem ekspansywnym, dlatego warto sadzić je w uprzednio przygotowanych okręgach z folii perforowanej, która zabezpiecza przed przedostawaniem się korzeni poza wyznaczony obszar.

Oferowane trawy w ogrodzie wyglądają dobrze z kwitnącymi bylinami, iglakami oraz pozostałymi roślinami. Do ich zalet zalicza się dużą różnorodność, wszechstronne zastosowanie, niewygórowane ceny oraz możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych. Doskonale komponują się z kamiennymi ozdobami, żwirowymi ścieżkami czy metalowymi ogrodzeniami i tworzą z nimi spójną całość.

Zainteresowani wybierają spośród traw niskich i wysokich. Pierwsze z nich powstały z myślą o uprawie w donicach, ponieważ nie potrzebują sporej przestrzeni, a na dodatek sprawiają, że tarasy lub balkony stają się przytulniejsze. Zalicza się do nich między innymi kostrzewę siną, turzycę oraz piórkówkę japońską. Alternatywnym rozwiązaniem są trawy wysokie, wymagające dodatkowego obciążenia donic, by zapewnić im stabilność. Składa się na nie proso rózgowate, trzęślica modra oraz ostnica mocna. To świetny wybór w przypadku osób chcących cieszyć się ogrodami w stylu wiejskim i uchronić się przed koniecznością częstego nawożenia czy osłaniania roślin folią na wypadek chłodniejszych dni.

Data dodania: 18-02-2023

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy