Nazwa Firmy: R-Stone Sp. z o.o.
Domena: https://kamiennedywany.pl/
Telefon 535 354 400
Adres Bardzice 11C
Miejscowość Bardzice
Kod pocztowy 26-624

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dziś sposobów na wykańczanie balkonów lub tarasów jest mnóstwo. Zainteresowani mają do wyboru nie tylko drewniane deski czy ceramiczne płytki, ale też posadzki na bazie żywicy epoksydowej lub poliuretanowej. Mowa tu o kamiennych dywanach, które są dość nowym rozwiązaniem na rynku. To świetna propozycja dla osób, którym zależy na trwałości i niepodatności na zniszczenia. Żywica nie chłonie wody i nie zmienia koloru na skutek promieniowania słonecznego, dlatego odnajduje się w każdych warunkach. Z tego powodu może być wylewana zarówno w zadaszonych, jak i odsłoniętych przestrzeniach.  Opisywane dywany odnajdują się w miejscach często użytkowanych oraz takich, po których poruszają się samochody.

Firmą specjalizującą się w produkcji kamiennych dywanów jest R-Stone. Kieruje ona ofertę do osób prywatnych, przykładowo właścicieli jednorodzinnych domów oraz przedsiębiorców chcących zadbać o wygląd ścieżek znajdujących się w pobliżu budynków. Ze względu na swoje właściwości posadzki te są spotykane w nowoczesnym budownictwie. To ważne elementy zagospodarowania przestrzeni, o których można pomyśleć już na etapie wznoszenia obiektu. Należy układać je na wyrównanej, zagruntowanej i czystej powierzchni.

Przyszli nabywcy zapoznają się chętnie z próbnikami kolorystycznymi, co ułatwia stworzenie dywanu, wpasowującego się w stylistykę budynku. Doskonale komponuje się on z obiektami nowoczesnymi oraz nieco starszymi i gwarantuje wygodę użytkowania. Osoby ceniące sobie uniwersalne rozwiązania stawiają chętnie na kamienny dywan w odcieniach beżu i brązu, choć niektórzy decydują się na nieco żywsze kolory. W tym przypadku panuje całkowita dowolność, a ostateczny wybór powinien być podyktowany preferencjami nabywców.

Posadzki te prezentują się naturalnie wśród ogrodowej zieleni, dlatego zyskują na popularności. Wspomniana firma sprzedaje wyłącznie trwałe i przetestowane wyroby, sprawdzające się w każdych warunkach atmosferycznych, które nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. Składają się na nie niewielkie kamienie, wolne od ostrych krawędzi, dzięki czemu można chodzić po nich boso. Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykładać nimi donice znajdujące się w ogrodach lub kominki. To ponadczasowe rozwiązanie, doceniane za łatwość utrzymania w czystości i estetykę wykonania.

Data dodania: 19-08-2022

Opinie o firmie R-Stone Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy