Nazwa Firmy: Rekuperacja Firma Ossoliński
Domena: https://szczecinrekuperacja.pl
Telefon 512 973 723
Adres B.Krzywoustego 22
Miejscowość Goleniów
Kod pocztowy 72-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na etapie planowania poszczególnych instalacji podczas budowy domu jednorodzinnego warto zadbać o oszczędną wentylację. Obecnie popularną metodą dającą odzysk ciepła jest rekuperacja. Choć w trakcie budowy takie rozwiązanie to dodatkowy koszt, w późniejszym czasie, w trakcie eksploatacji budynku daje ono sporo korzyści. Przede wszystkim pozwala na efektywne zarządzanie obiegiem powietrza w pomieszczeniach, dostosowując poszczególne parametry do warunków atmosferycznych. W przypadku Polski, gdzie klimat jest umiarkowany i zmienny, daje to możliwość osiągnięcia komfortu termicznego o każdej porze roku. Wpływa też na obniżenie rachunków. 

Specjalistami od nowoczesnej termo wentylacji sterowanej automatycznie są pracownicy FIRMA OSSOLIŃSKI OSSOLIŃSKI ZBIGNIEW. Od lat działają na lokalnym rynku, starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych oraz biznesowych. Świadczą usługi nie tylko odbiorcom z Goleniowa (realizator w tym mieście ma swoją siedzibę), ale także podczas wyjazdów. Są w stanie przeprowadzić wizję i niezbędne pomiary, a następnie zamontować i uruchomić rekuperator na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości.

Kadra legitymuje się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i wiedzą popartą niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami. Ma na koncie wiele udanych projektów, co potwierdzają zadowoleni klienci. Pozytywna opinia sprawia, że jako kompleksowy wykonawca rekuperacji firma cieszy się dobrą opinią. Zlecający, wybierając przedstawioną przez realizatora ofertę, mają  pewność, że korzystają ze sprawdzonej propozycji wartej zaufania.

Pracownicy zapraszają do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie firmy. Wypełniając go, można uzyskać w wiadomości zwrotnej indywidualną wycenę instalacji. Jeśli zamawiający zdecyduje się zatwierdzić projekt oraz zgodzi się na podany koszt usługi, strony ustalają termin, w którym zostanie przeprowadzony przyłącz. Montaż odbywa się z wykorzystaniem elementów najwyższej jakości, pochodzących od uznanych producentów.

Data dodania: 09-03-2023

Opinie o firmie Rekuperacja Firma Ossoliński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy