Nazwa Firmy: SANKRA
Domena: https://www.sankra.com.pl/
Telefon 42 632 35 58
Adres Ogrodowa 72
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 91-071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy wyrób odzieżowy musi być prawidłowo oznaczony, żeby klient dokładnie wiedział, jaki jest skład surowca i przepis konserwacji wyrobu. Wie o tym doskonale rekomendowana firma SANKRA, która współpracuje tylko z najlepszymi producentami ubrań, produkując dla nich wszywki do ubrań i metki odzieżowe, a także etykiety kartonowe na specjalne zamówienie. Produkowane przez firmę wszywki i metki są najwyższej jakości, gdyż szyte są z najlepszych jakościowo materiałów, są wytrzymałe i odporne na spieranie, tak, że nawet po wielu praniach dokładnie widać zamieszczone tam informacje o wyrobie.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się wszywki uszyte z żakardu, na których doskonale trzyma się nadruk z logo i informacjami, m.in. o:

  1. Składzie surowca, z którego odzież uszyto.
  2. Zalecanej konserwacji, praniu bądź czyszczeniu.
  3. Możliwości prasowania.
  4. Rozmiarze.

Jako że wszywki i metki są częścią każdej odzieży, czy to wierzchniej, jak spódnice, bluzki, spodnie i płaszcze, czy też bielizny, odznaczają się one wyjątkową estetyką i wysoką jakością wykonania. Nie mogą się one różnić jakością od jakości odzieży, ponieważ mogłoby to obniżyć prestiż danej marki.

W ofercie firmy są też wszywki drukowane w technologii HOT STAMP, tłoczone w folii w wysokiej temperaturze na taśmach:

  • poliestrowych,
  • nylonowych,
  • satynowych.

W ofercie producenta są też wszywki termotransferowe, na których są wydrukowane różne grafiki i kody kreskowe. Ponadto można zamawiać etykiety kartonowe powlekane folią błyszczącą, lakierowane czy też drukowane na plastiku PCV. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Rekomendowana firma już od prawie trzydziestu lat działa w branży, biorąc udział w różnych targach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, na których prezentuje swój bogaty katalog produktów, zyskując w ten sposób wielu nowych klientów, dla których jest w stanie zaprojektować i wykonać każdy rodzaj wszywki i metki odzieżowej.

Warto podkreślić, że z usług firmy korzystają tak renomowane marki, jak Próchnik - wytwórca odzieży męskiej, czy też Ahlers - producent i generalny dystrybutor odzieży męskiej, m.in. Pierre Cardin.

Data dodania: 03-04-2019

Opinie o firmie SANKRA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy