Nazwa Firmy: STIER S.C.
Domena: https://www.stier.com.pl/
Telefon 664 152 722
Adres Śląska 96
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy 66-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


System izolacji wielowarstwowej Aluthermo Quattro pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, lecz staje się coraz bardziej popularny. Jego krajowym dystrybutorem jest stier.com.pl, który oferuje szeroką gamę produktów Hanno. 

Sposób izolacji polega na stosowaniu innowacyjnego produktu, złożonego z dwóch warstw czystego aluminium. Grubość jednej warstwy wynosi trzydzieści mikronów, dzięki czemu materiał zapewnia odpowiednią ochronę i jest bardzo plastyczny oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Pomiędzy dwiema aluminiowymi warstwami znajdują pęcherzyki powietrza osadzone w folii z polietylenu. 

W odróżnieniu od innych, alternatywnych materiałów izolacyjnych, Aluthermo Quattro posiada również dwie dodatkowe warstwy z czystego aluminium oraz wypełnienie z wodoodpornej pianki polietylenowej. Największą zaletą izolacji wielowarstwowej są stosunkowo niskie koszty Aluthermo oraz wszechstronność zastosowania tego materiału.  Jeśli chodzi o opłacalność Aluthermo, cena jest liczona za jeden metr bieżący i waha się w granicy 80PLN. 

Właściwości termoizolacyjne folii Aluthermo można porównać do 20cm warstwy wełny szklanej. Daje to około dwudziestokrotnie większą  skuteczność. Aluthermo Quattro z powodu swojej ceny i szerokiego spektrum zastosowania jest z powodzeniem wykorzystywana do ocieplania poddaszy i dachów, a także izolowania ścian, podłóg i rurociągów. Można ją z powodzeniem stosować również w piwnicach oraz obiektach niezamieszkanych i nieużytkowanych na co dzień, gdyż jest odporna nie tylko na wilgoć, ale również zniszczenia mechaniczne powodowane przez gryzonie oraz insekty. 

Folia nie jest również toksyczna dla zwierząt gospodarskich, dlatego może być wykorzystywana do ocieplania budynków inwentarskich.  Ponadto, w przeciwieństwie do wełny mineralnej, nie jest zbudowana z substancji mającej drażniący wpływ na skórę i błony śluzowe, dlatego jej montaż jest o wiele przyjemniejszy i bezpieczniejszy dla zdrowia. Folia ta jest szczególnie polecana dla alergików oraz astmatyków. 

Data dodania: 16-11-2018

Opinie o firmie STIER S.C.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy