Nazwa Firmy: Szyciewdomu.pl
Domena: https://www.szyciewdomu.pl
Telefon 798 501 160
Adres Aleja Niepodległości 54a
Miejscowość Wołomin
Kod pocztowy 05-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma Szycie w domu wspiera wszystkich tych, dla których krawiectwo to pasja, jak i tych, dla których jest ono zawodem. W swojej ofercie posiada wiele funkcjonalnych maszyn, pochodzących od znanych i cenionych producentów. To właśnie asortyment przyczynił się do pozyskania wielu pozytywnych opinii. 

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje maszyny do szycia, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród wielu modeli niepozostawiających nic do życzenia, znajduje się kilka maszyn marki Arka Radom. Producent ten dokłada wszelkich starań, aby jego urządzenia odznaczały się funkcjonalnością i wytrzymałością. Sklep internetowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępnia w sprzedaży maszyny, które zakupić można osobno lub w zestawie z kilkoma dodatkami jak np. stopki. Osoby zainteresowane zakupem sprzętu znanego producenta z pewnością zadowolą się dystrybuowanymi przez firmę ofertami. 

Warto wspomnieć, że przedsiębiorstwo stawia zarówno na krawców amatorów, jak i profesjonalistów, oferując im maszyny do szycia w wersji do domowego użytku, ale również przemysłowe. Wśród wielu maszyn znaleźć można sprzęty takich producentów jak Singer, Juki, Janome, Brother, Elna, Redstar i wielu innych. Ponadto w asortymencie czekają owerloki, hafciarki, a nawet plotery tnące. Atutem oferty jest także możliwość złożenia zamówienia na liczne akcesoria, bez których praca krawca nie miałaby racji bytu. Znaleźć tam można akcesoria do haftu, nożyczki, środki czystości i wiele więcej. Klientów zaskoczyć może również fakt, że na stronie firmy dystrybuowane są chłodziarki, pralki, wirówki i inne sprzęty AGD. Jest to zatem miejsce, w którym łatwo dokonać satysfakcjonujących zakupów do domu, wyposażając nie tylko pracownię krawiecką, ale i kuchnię czy łazienkę. 

Każdy klient może liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników, którzy na krawiectwie znają się bardzo dobrze. To oni dokładają starań, aby maszyny z oferty odpowiadały na potrzeby klientów. W razie pytań warto skorzystać z ich wiedzy i uzyskać odpowiedzi, ale i pomoc podczas zakupów. 

Data dodania: 23-07-2021

Opinie o firmie Szyciewdomu.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy