Nazwa Firmy: Tablitek
Domena: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/
Telefon 61 84 77 883
Adres Mickiewicza 27
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-835

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda firma, doskonale wie, jak ważne jest posiadanie gadżetów firmowych, które wpływają na jej rozpoznawalność. Wśród tych gadżetów, bardzo ważną rolę spełnia pieczątka, która jest wykorzystywana do podbijania dokumentów i zawiera podstawowe dane konkretnej działalności. Osoby, które chcą uzyskać najlepszy produkt, precyzyjnie wykonany i mający korzystną cenę powinien skorzystać z usług firmy Tablitek. Tworzy ona wysokiej jakości pieczątki w Poznaniu i okolicy.

Szeroka gama produktów

Wieloletnie doświadczenie w branży, ułatwia firmie tworzenie produktów zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i zawiera:

pieczątki polimerowe, bardzo popularne, polegające na utwardzaniu polimeru lampą UV. Wygląd końcowy pieczątki, zależy od wybranych opraw. Firma proponuje między innymi oprawki szkieletowe, automatyczne - w dowolnym kształcie, drewniane, numeratory czy plastikowe gryfy. Wszystkie pochodzą od renomowanych i cenionych producentów, takich jak WAGRAF, COLOP, TRODAT i SHINY Firma działa bardzo szybko i gwarantuje wykonanie zlecenia do 3 godzin, jeżeli zostanie złożone przed 13:00.

Pieczątki flash, wykonywane w technologii błyskowej. Jest ona szybsza od polimerowej i nieco dokładniejsza. Pieczątka jest gotowa w 5 minut i od razu może służyć przedsiębiorcy. Wybór oprawki należy do klienta, może wybierać spośród produktów firmy WAGRAF preink lub COLOP Eos.

Akcesoria dodatkowe, które pozwalają na kompleksowe zakupy. Na miejscu można zakupić poduszki do pieczątek, tusz oraz tuszownice do oprawek. Są dostępne w różnych odmianach i bardzo atrakcyjnych cenach.

Zaufanie od lat

Firma, cieszy się dużym zaufaniem klientów, świadczy wszystkie usługi profesjonalnie, ekspresowo i zapewnia produkty, spełniające wysokie standardy jakości. Pieczątki zawierają dowolny tekst, mogą być wykorzystywane w przedsiębiorstwach, ale także być śmiesznym gadżetem czy pięknym prezentem. Wszystko zależy od preferencji klienta i od jego wymagań. Można wybrać dowolną czcionkę, logo czy grafikę.

Data dodania: 01-03-2019

Opinie o firmie Tablitek


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy