Nazwa Firmy: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Domena: https://tdmtarasy.pl/
Telefon 600 802 002
Adres Żwirowa 11
Miejscowość Pszczew
Kod pocztowy 66-330

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Parafrazując znane powiedzenie można stwierdzić: powiedz mi jak mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś... Dom to bez wątpienia najlepsza wizytówka gospodarzy. Chodzi nie tylko o jego wnętrze czy wyposażenie, ale również zewnętrze. Nasuwa się zatem pytanie: co zrobić, by  nasze „cztery kąty” wywarły na gościach odpowiednie wrażenie i pozostały w ich pamięci na bardzo długi czas?

 

Na początek warto zadbać o lico budynku. Wyjątkowości z pewnością przyda mu elewacja z modrzewia syberyjskiego. Trzeba przyznać, że rzeczone drewno cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Sięgają po nie zarówno  zwolennicy nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań jak i miłośnicy klasyki, przywiązani do tradycji. Skąd ta popularność? Składa się na nią kilka „czynników”. Wspomniane drzewo pochodzi z północnej części Azji, a dokładniej mówiąc Syberii. Surowe i niezwykle trudne warunki panujące w rosyjskiej tajdze sprawiają, iż z biegiem czasu staje się ono niezwykle trwałe oraz wytrzymałe. Nie straszne mu: śnieg, deszcz, mróz, słońce czy grad. Pleśnie, grzyby bądź bakterie też nie mają z nim szans. Skutecznie unieszkodliwia je bowiem zawarta w drewnie żywica o antyseptycznych właściwościach.

 

Walory praktyczne modrzewia syberyjskiego nie ulegają wątpliwości. A co z estetyką? Ta często zachwyca, intryguje i inspiruje. Gęsto ułożone słoje tworzą niepowtarzalny wzór, a różnorodne barwy desek elewacyjnych (od koloru miodowego złota po brunatną czerwień) dają szerokie pole do popisu. Można je łączyć z materiałami takimi jak na przykład: cegła, kamień czy beton. Wystarczy rozwinąć skrzydła wyobraźni, by Twój dom zyskał, zupełnie nowe, nietuzinkowe „oblicze”.

 

Chcesz spróbować i przekonać się o tym na własne oczy? W takim razie oferta przedsiębiorstwa TDM Tarasy Drewniane spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Wejdź na stronę internetową: tdmtarasy.pl i wypełnij krótki formularz bezpłatnej wyceny. Wystarczy zaledwie kilka minut. Nie zastanawiaj się dłużej! Modrzew syberyjski na elewacji to będzie „strzał w dziesiątkę”!

Data dodania: 14-11-2018

Opinie o firmie TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Dom napisał:
Tarasy drewniane nadają urok naszemu domowi! Czego można więcej chcieć niż drewnianego tarasu z pięknym ogrodem :>?
Ocena: 4

Firmy w okolicy