Nazwa Firmy: Team Spirit Online
Domena: https://teamspirit.online
Telefon 12 346 48 43
Adres Halicka 10
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-036

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W jaki sposób zintegrować zespół pracowników pracujących zdalnie? Warto zorganizować dla nich imprezę integracyjną online. Dzięki nowoczesnym technologiom jest wiele sposobów, by to zrobić. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług firm eventowych, które specjalizują się w wydarzeniach internetowych. Przykład takiej oferty można znaleźć na stronie internetowej pod adresem teamspirit.online.

Jedną z najbardziej lubianych przez pracowników form integracji są gry fabularne z moderatorem. Trwają od 90 do 120 minut i przeznaczone są zarówno dla małych, jak i dużych grup. Zabawa polega na rozwikłaniu zagadki. W Misji Leonardo należy przeprowadzić śledztwo i odnaleźć zaginiony obraz Leonarda da Vinci. Uczestnicy podzieleni są na grupy, które ze sobą rywalizują. Zapewniono wiele ciekawych efektów multimedialnych.

Profesjonalny team building online przynosi wiele korzyści. Sprawia, że pracownicy zyskują większą motywację do realizowania swoich codziennych obowiązków. Ponadto poprawia atmosferę panującą w zespole i korzystnie wpływa na wizerunek marki. W ramach integracji można zdecydować się również na zorganizowanie zdalnej imprezy, która obejmuje:

  • udział DJ-a i porywającą wszystkich uczestników, energetyczną muzykę,
  • konkursy i quizy z nagrodami,
  • angażujące gry mobilizujące cały zespół,
  • ciekawe warsztaty tematyczne.

Imprezowicze mogą wziąć udział na przykład w warsztatach degustacyjnych, na których poznają różne smaki alkoholu, czekolady i sera oraz dowiedzą się więcej na temat powstawania tych produktów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zajęcia twórcze i DIY, które pozwalają na wykorzystanie wyobraźni pracowników i stworzenie wyjątkowych, artystycznych przedmiotów. Specjalne propozycje przygotowano dla miłośników kawy i herbaty, którzy mogą zapisać się na warsztaty dotyczące tych przysmaków.

Imprezy integracyjne online dostępne są w korzystnych cenach. Ich organizacja jest opłacalna i przynosi wiele korzyści dla firmy, w tym wsparcie jej promocji oraz zmobilizowanie kadry pracowników.

Data dodania: 28-11-2022

Opinie o firmie Team Spirit Online


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy