Nazwa Firmy: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
Domena: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Telefon 601827771
Adres Niska 3
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie ma chyba takiego domu, w którym nie przydałaby się nawet prosta maszyna szyjąca, pozwalająca na dokonanie przeróbek czy reperacji odzieży. Wiele osób decyduje się na zakup takiego sprzętu także ze względu na wysokie ceny usług w punktach krawieckich i długi czas oczekiwania na realizację zlecenia. Proste prace krawieckie nie wymagają szczególnych umiejętności. Może się też okazać, że z czasem, nabrawszy wprawy, użytkownik zechce zająć się projektowaniem i szyciem własnej odzieży. Oferta rynkowa jest niezwykle bogata i można w niej znaleźć urządzenia z podstawowymi ściegami, jak i maszyny elektroniczne, które sprawdzą się w rękach hobbysty i profesjonalisty.

Poszukując sprzedawcy oferującego bogaty asortyment, warto zainteresować się firmą istniejącą na rynku od 1996 roku. Poleca ona rozmaite urządzenia renomowanych producentów, wśród których są takie marki jak Juki, Jack, Janome, Husqvarna, Toyota, Brother i wiele innych. Są tam urządzenia dla osób początkujących i profesjonalistów. Sklep ten sprzedaje maszyny do szycia przemysłowe i domowe. Może też zaoferować owerloki, coverlocki, stebnówki, plotery, hafciarki i inny sprzęt.

Maszyny te są zróżnicowane pod względem zaawansowania i ceny. Wszystkie jednak cechują się:

  • nowoczesnymi rozwiązaniami,
  • doskonałymi silnikami,
  • prostą obsługą,
  • bezpieczeństwem użytkowania.

W ofercie z linku maszyny-szwalnicze.pl można znaleźć sprzęt oferujący kilka podstawowych ściegów, jak również zaawansowane urządzenia umożliwiające szycie wszelkich materiałów z wieloma funkcjami, w tym także dekorowanie tekstyliów. Każde urządzenie znajdujące się w asortymencie tej firmy jest dokładnie opisane, więc bez trudu uda się znaleźć model idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań klienta.

Data dodania: 24-02-2023

Opinie o firmie TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy