Nazwa Firmy: TGK serwis
Domena: https://tgkserwis.pl
Telefon 530 670 742
Adres Siedliska 109
Miejscowość Lubenia
Kod pocztowy 36-042

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


O tym, że kotły gazowe wymagają fachowej obsługi, nikogo nie trzeba przekonywać. Jest to podyktowane zarówno względami bezpieczeństwa, jak i oszczędnością. Zadbany, dobrze wyregulowany piec jest ekonomiczny i wydajny, dlatego, decydując się na instalację takiego źródła ciepła czy ciepłej wody, warto zadbać o fachowego serwisanta, a będzie można spać spokojnie i mieszkać komfortowo.

Od wielu lat na Podkarpaciu działa przedsiębiorstwo z linku tgkserwis.pl sprzedające i instalujące piece kondensacyjne najlepszych marek. Dzięki temu właściciele obiektów z Rzeszowa chcący zainstalować kotły gazowe i cieszyć się wygodą mogą korzystać z usług tej firmy. Zatrudnia ona specjalistów z uprawnieniami, którzy dysponują częściami zamiennymi oraz profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. 

Poza sprzedażą i montażem przedsiębiorstwo to świadczy również usługi w zakresie:

  • naprawy pieców i piecyków gazowych,
  • serwisu kotłów montowanych przez inne firmy,
  • przeglądu instalacji centralnego ogrzewania. 

Oczywiście, firma ta obejmuje opieką każdy montowany przez siebie kocioł, oferując regularne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jej pracownicy dbają, aby urządzenia te działały bez zarzutu i były zabezpieczone przed ewentualnym awariami. Przypominają właścicielom, że najlepiej skontaktować się z serwisem, jeśli zauważy się spadek wydajności kotła. Szybka reakcja pozwala zapobiec poważniejszym i kosztowniejszym awariom. 

Jest to doświadczona firma, współpracująca z takimi producentami jak ACV, Ariston, De Dietrich i Immergas, dzięki czemu nigdy nie ma problemu z częściami zamiennymi. W prowadzonym przez siebie sklepie ma wiele atestowanych urządzeń tych producentów, dlatego jej fachowcy precyzyjnie dobiorą model pieca do potrzeb i wymagań klienta.

Data dodania: 25-12-2022

Opinie o firmie TGK serwis


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy