Nazwa Firmy: TUYO
Domena: https://tuyostore.pl/
Telefon 605 826 509
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy XX-XXX

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Z planowaniem od czasu do czasu każdy ma do czynienia, nawet osoby mające stosunkowo mało obowiązków - wszak planuje się nie tylko zadania w pracy czy naukę w szkole, ale też zakupy, treningi, spotkania czy... domowe porządki. Specjaliści psychologii zalecają przy tym prowadzenie plannera czy notowanie swych planów w innych formach, wskazując na konieczność zapisywania tego, co chce się wykonać, w dodatku odręcznie - ma to zwiększać szansę na spełnienie owych planów.

Jednym ze sposobów na planowanie jest system bullet journal. Warto poznać go bliżej i zacząć z niego korzystać nie tylko ze względu na jego modny charakter. Osoby planujące swoje zadania i cele, a nawet realizację marzeń, w tym systemie przyznają, że faktycznie jest on skuteczny. To znacznie lepsze niż działanie przypadkowe, nie tylko dlatego, że, zapisując to, co ma się do zrobienia, nie można o tym zapomnieć. Łatwiej jest trzymać się wytyczonego planu niż w codziennej gonitwie znaleźć czas na wszystko, co ma się do zrobienia.

Marka TUYO, dostarczająca wyjątkowe produkty do planowania, postanowiła uprościć klientom działanie w tym systemie, wypuszczając na rynek specjalne notesy do bullet journal. Korzystając z nich, łatwo można go sobie przyswoić. Co ważne, są one przydatne w wielu przypadkach, nie tylko gdy chodzi o osoby mające co dzień mnóstwo obowiązków w pracy. Notesy te mają służyć także do planowania treningów, czasu wolnego, zabiegów pielęgnacyjnych. Przyjrzenie się swojemu rozkładowi dnia pozwoli zoptymalizować czas poświęcany na dane kwestie i na przykład wygospodarować go więcej dla wszystkich.

Planowanie takie jednak obejmuje też analizę przeszłości, jak również bliżej niesprecyzowane plany - w notesie można zapisywać luźne myśli, jakie przychodzą do głowy, marzenia, cele, na których realizację na razie nie ma czasu czy efekty tzw. burzy mózgów. To zatem niezwykle przydatne narzędzie, które może znaleźć liczne zastosowania, w dodatku, dzięki pojemności notesów, można wszystko mieć w jednym miejscu - plany, marzenia, luźne spostrzeżenia itp.

Data dodania: 25-11-2023

Opinie o firmie TUYO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy