Nazwa Firmy: Ubezpieczenia Paulina Wilczak
Domena: https://pwubezpieczenia.pl
Telefon 535 755 503
Adres Okrzei 2
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-128

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kierowanie samochodem bez wykupienia obowiązkowej polisy nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ wiąże się z ryzykiem wypłacania odszkodowania z własnej kieszeni, na wypadek kolizji drogowej. Pakiety ubezpieczeniowe pokrywają bowiem koszty różnego rodzaju szkód powodowanych przez kierowców i są zaliczane do polis komunikacyjnych. Ich cena zależy od kilku czynników, takich jak doświadczenie kierowcy, rok produkcji pojazdu, pojemność silnika oraz to, czy spowodował w przeszłości stłuczkę. Przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych podkreślają, że polisa powinna być nabyta najpóźniej w dniu rejestracji samochodu. Jest ważna przez 12 miesięcy od chwili podpisania umowy i powstała również z myślą o autach zarejestrowanych, ale nieużywanych na co dzień, takich jak pojazdy zabytkowe.

OC chroni nie tylko kierowcę, ale i poszkodowanego, który ma pewność otrzymania rekompensaty za doznane szkody, w tym za poważne uszkodzenia ciała. Pakiety obejmują potrącenie rowerzysty lub pieszego, zderzenie z innym autem (również podczas postoju jednego z nich), potrącenie zwierzęcia, uderzenie w ogrodzenie bądź budynek i nie tylko. Polisa pokrywa koszty akcji ratunkowych, w tym zabezpieczania miejsca zdarzenie, rehabilitację, leczenie poszkodowanego, rentę, jeśli mu przysługuje, holowanie auta, jak i przeprowadzanie badań technicznych po zakończonych naprawach.

Więcej informacji na temat pakietów udostępniono na stronie pwubezpieczenia.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo oferujące ubezpieczenia samochodowe w Lublinie w konkurencyjnych cenach. Znajdują one zastosowanie zarówno w przypadku nabywców pojazdów nowych, jak i używanych, przykładowo sprowadzanych z innych krajów. Składają się na nie także nieobowiązkowe polisy AC, zapewniające samochody zastępcze w razie wypadku oraz darmowe holowanie.

Data dodania: 20-02-2023

Opinie o firmie Ubezpieczenia Paulina Wilczak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy