Nazwa Firmy: VERBA-TEXT Sp. z o.o. Sp.K.
Domena: https://verba-text.pl
Telefon 509 866 664
Adres Belgradzka 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-793

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Biuro tłumaczeniowe opisane na stronie internetowej verba-text.pl oferuje swoim klientom profesjonalne usługi w dziedzinie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego. Na rynku działa ono już od ponad 20 lat. Na stałe współpracuje ze specjalistami w zakresie różnych typów tłumaczeń. Wykonuje zarówno tłumaczenie tekstów na potrzeby organów państwowych, jak i treści marketingowych. Z jego usług korzystają rozmaite przedsiębiorstwa, w tym zarówno małe firmy, jak i duże marki. Z listą dotychczasowych klientów można zapoznać się pod wskazanym wcześniej adresem.

Jedną z licznych specjalizacji przedsiębiorstwa są tłumaczenie konsekutywne w Warszawie. Polegają one na tłumaczeniu treści danej mowy w odpowiednich odstępach czasowych. Zadaniem tłumacza jest przekazanie przede wszystkim głównego sensu danej wypowiedzi. Podczas mowy prelegenta musi wykonywać on odpowiedzi notatki, posługując się przy tym specjalnym typem zapisu. Ten typ tłumaczenie wymaga doskonałej znajomości języka obcego, a także podzielności uwagi oraz odporności na stres. Tłumaczenia konsekutywne wykonuje się podczas rozmaitych wydarzeń publicznych, w tym w czasie wręczania nagród, spotkań z osobistościami, a także wydarzeń ważnych dla lokalnej społeczności. Ten typ tłumaczenia jest także niezbędny przedsiębiorstwom, które chcą prowadzić udane spotkania biznesowe z zagranicznymi partnerami. Obecność profesjonalnego tłumacza często warunkuje sukces takiego spotkania.

Oprócz tego w ofercie znajdują się inne typy tłumaczeń, w tym tłumaczenia symultaniczne. Cechują się one tym, że są wykonywane równocześnie z przemową. Są one niezbędne wtedy, gdy nie chce się przerywać wypowiedzi mowcy. Do wykonywania tego typu tłumaczeń należy zawsze zatrudnić dwóch tłumaczy, którzy korzystają ze specjalistycznego sprzętu, jakim są systemy audiowizualne. Biuro zatrudnia doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy uczestniczyli w tłumaczeniach symultanicznych przeprowadzanych z okazji rozmaitych wydarzeń. Szczegółowy opis, a także cennik oferowanych usług znajduje się na wskazanej wcześniej stronie.

Data dodania: 20-05-2021

Opinie o firmie VERBA-TEXT Sp. z o.o. Sp.K.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy