Nazwa Firmy: WECREO
Domena: https://wecreo.com
Telefon 664 113 911
Adres al. Jana Pawła II 27
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-867

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele podmiotów decyduje się na zdalne świadczenie usług edukacyjnych lub też na organizację szkoleń przeprowadzanych na odległość dla swoich pracowników. W ten sposób można bowiem przekazywać informacje z rozmaitych dziedzin – takie techniki nauczania warto wykorzystać przykładowo wtedy, gdy chce się zaprezentować osobom zatrudnionym nowe obowiązki na konkretnych stanowiskach, czy przedstawić im opracowane procedury. Jednym z podstawowych zagadnień jest tutaj z pewnością dbanie o to, aby zdalne szkolenie było angażujące. Nie można zapominać o atrakcyjnej prezentacji treści, a także o motywowaniu uczestników kursu do nauki.

Tworzenie kursów e-learningowych jest często sporym wyzwaniem. Należy pamiętać o tym, aby treści były:

  • przedstawiane w sposób atrakcyjny pod kątem wizualnym,
  • ciekawe,
  • wartościowe,
  • uporządkowane,
  • angażujące.

Dodatkowo nie można zapominać o konieczności zwięzłego formułowania przekazywanych komunikatów, a jednocześnie skrupulatnym wyjaśnianiu poszczególnych zagadnień.

W wielu sytuacjach przydatne jest profesjonalne wsparcie obejmujące tworzenie zdalnych szkoleń. Na stronie internetowej wecreo.com dostępne są ciekawe propozycje z tego zakresu. Przedsiębiorstwo prowadzące tę witrynę zajmuje się przygotowywaniem zdalnych kursów, co jest praktycznym rozwiązaniem na przykład dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które chcą zaplanować szkolenie dla swoich pracowników, ale nie mają czasu na jego samodzielne opracowanie lub nie wiedzą, jak zrobić to w atrakcyjny dla odbiorcy treści sposób. W ofercie firmy znajdują się również profesjonalne narzędzia informacje przeznaczone do prowadzenia szkoleń na odległość. Są one bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. Wykorzystując je, można organizować testy, kontrolować postępy uczestników kursu, organizować ankiety, tworzyć programy edukacyjne, a także motywować uczestników szkolenia poprzez przyznawanie im punktów. Klienci podmiotu mogą liczyć tu na atrakcyjne ceny i kompleksowe wsparcie. Przedsiębiorstwo jest usytuowane na obszarze Warszawy.

Prowadzenie szkoleń na odległość jest świetnym pomysłem w przypadku firm realizujących projekty zdalnie i zatrudniających pracowników z różnorodnych lokalizacji. Z pewnością warto wdrożyć nowoczesne technologie informacyjne do swojego biznesu i aktywnie z nich korzystać.

Data dodania: 20-12-2023

Opinie o firmie WECREO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy