Nazwa Firmy: WERNEA ROLETY
Domena: https://www.wernea-rolety.pl/
Telefon 506 050 887
Adres Zachodnia 3a
Miejscowość Swarzędz
Kod pocztowy 62-020

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przesłony okienne, mające przede wszystkim chronić przed nadmiernym słońcem w letnie dni, to coraz powszechniejszy w Polsce widok. Od jakiegoś czasu obserwuje się wzrost zainteresowania takimi rozwiązaniami, chętnie wybieranymi nie tylko ze względu na ich funkcjonalność, ale też walory wizualne. Dużą zaletą jest też fakt, że do wyboru są różne rodzaje przesłon.

Ich podstawowy podział to na przesłony wewnętrzne oraz zewnętrzne. Z oczywistych względów wybór tych pierwszych jest znacznie większy, choćby dlatego, że mogą być one wykonywane z najróżniejszych materiałów, jak tworzywa sztuczne, metal, a nawet papier czy tekstylia. Mają też przeróżne kolory, wzory oraz budowę, mogą na przykład klasycznie opuszczać się do dołu i podnosić do góry, jak standardowe rolety i żaluzje, ale plisy można składać i od dołu, i od góry, harmonijkowo. Jeśli zaś komuś zależy na szczególnie szczelnej ochronie, a przy tym izolacji akustycznej i, co nierzadko okazuje się najważniejsze, ochronie przed włamaniami, powinien zdecydować się na rolety zewnętrzne, czyli elewacyjne. Są one najczęściej wykonywane z metalu, co zapewnia im dużą odporność na warunki zewnętrzne. Są bardzo solidne, zapewniają szczelną ochronę, jako jedyne pozwalając na całkowite zaciemnienie pomieszczeń, chronią przed nagrzewaniem się wnętrz, ale i ucieczką ciepła zimą, a także przed hałasem. Na montaż takich rolet w Poznaniu szczególnie jednak często decydują się osoby chcące zwiększyć bezpieczeństwo swojego dobytku. Spuszczenie takich rolet skutecznie odstrasza potencjalnych włamywaczy, wiadomo bowiem, że nie są one łatwe do sforsowania, zatem o montażu takiego rozwiązania warto pomyśleć na przykład wtedy gdy często opuszcza się dom, czy to spędzając większość czasu w pracy, czy często wyjeżdżając.

Warto przy tym wiedzieć, że również takie rolety mogą występować w różnych wariantach. Poznańska firma opisana na stronie wernea-rolety.pl oferuje wersje natynkowe, podtynkowe oraz nadstawne. Te pierwsze mogą być montowane w dowolnym momencie, podczas gdy drugie umieszcza się pod tynkiem, trzeba zatem o nich pomyśleć w czasie wznoszenia budynku lub wymiany stolarki okiennej. Wchodząc na stronę firmy można przekonać się, że takie rolety prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Są minimalistyczne i przez to jeszcze nowocześniejsze.

Data dodania: 16-10-2023

Opinie o firmie WERNEA ROLETY


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy