Nazwa Firmy: WUG MB Sp. z o.o.
Domena: https://wugmb.com/
Telefon 61 285 64 00
Adres Karola Libelta 2
Miejscowość Środa Wielkopolska
Kod pocztowy 63-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Piekarnik jest jednym z podstawowych urządzeń w każdej kuchni. Wiele osób korzysta z niego niemal każdego dnia. Podstawą jego działania jest wewnętrzny obieg gorącego powietrza generowanego przez odpowiednio dobraną grzałkę. To właśnie ten element z uwagi na znaczną eksploatację wymaga najczęściej naprawy lub wymiany.

Kłopot z grzałką może pojawić się niespodziewanie, często w sytuacji, gdy piekarnik jest wręcz niezbędny. W takiej sytuacji należy szybko zamówić potrzebną część i zarezerwować termin wizyty u elektryka, który podejmie się montażu elementu grzewczego. Nie poleca się wymiany samodzielnie. Jest to niebezpieczne z uwagi na konieczność operowania narzędziami pod niewygodnym kątem (grzałki są zazwyczaj instalowane u góry i u dołu piekarnika, co powoduje potrzebę pracy na plecach lub w ciągłym przysiadzie) oraz ryzyko porażenia prądem.

Zakupu grzałki można dokonać wygodnie online, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na przeszukiwanie ofert lokalnych dostawców. Dystrybutorem tego rodzaju elementów jest Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Mirosław Banaś. Jest to także producent grzałek nierdzewnych, dlatego może zaproponować klientowi wykonanie modelu o wskazanych przez niego parametrach technicznych. Jest to świetna opcja dla właścicieli piekarników starszej generacji, ale nadal w pełni sprawnych, do których trudno znaleźć części zamienne w sklepach AGD.

Kadra firmy świadczy również usługi doradcze. Chętnie pomaga w doborze rurki grzejnej, dokładając wszelkich starań, by zasugerowany produkt spełniał oczekiwania zamawiającego. W ofercie są dostępne grzałki nie tylko do piekarników elektrycznych, ale także gazowych i parowych. 

Pracownicy odpowiedzialni za obsługę klientów zapraszają także do kontaktu osoby poszukujące modeli o niestandardowych gabarytach, niezbędnych do piekarników przemysłowych. Firma jest w stanie w krótkim czasie wykonać każdy projekt, bez względu na rozmiar, z zachowaniem przedstawionych w zamówieniu danych dotyczących specyfikacji technicznej grzałek.

Data dodania: 12-04-2022

Opinie o firmie WUG MB Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy