Nazwa Firmy: WZA
Domena: https://wza-online.pl/
Telefon +48 61 6661977
Adres KowalewicKa 12
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis:


Podczas konferencji, posiedzeń i różnego rodzaju zebrań organizowane są tajne głosowania. Najlepiej skorzystać z nowoczesnego systemu, wykorzystującego laptopy, smartfony czy tablety, umożliwiające oddanie głosu w określonej sprawie. Ponadto niektóre firmy zapewniają dostęp do specjalnych bezprzewodowych pilotów do głosowania. Organizatorzy posiedzeń i walnych zgromadzeń mogą wynająć niezbędny sprzęt, a także dodatkowo powierzyć firmie obsługę głosowania odbywającego się online, stacjonarnie lub hybrydowo.

Taka usługa jest dostępna w ofercie polskiej marki MWC, będącej największym krajowym dostawcą systemów do głosowania. Firma proponuje innowacyjny program WZA24, który działa w pełni na przeglądarce internetowej (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania). Co ważne, producent dostarcza aż 5 tysięcy pilotów (wyposażonych w 7 przycisków oraz szyfrowaną komunikację radiową), 500 bezprzewodowych terminali oraz 100 tabletów. System umożliwia przeprowadzenie każdego rodzaju głosowania, w tym z odpowiedziami za/przeciw/wstrzymuję się lub z opcją wielokrotnego wyboru. Kompleksowa obsługa głosowań polega na wypożyczeniu sprzętu wraz z jego konfiguracją i uruchomieniem w miejscu przeprowadzanej konferencji czy zebrania. Klienci mogą również kupić nowoczesne urządzenia do głosowania. 

Firma podejmuje się organizacji głosowań stacjonarnych i hybrydowych (część osób uczestniczy w posiedzeniu zdalnie, oddając głos online). Producent może również przeprowadzić transmisję zebrania (m.in. na YouTube) w czasie rzeczywistym. Uczestnicy korzystający z systemu WZA24 mogą przeglądać plan obrad wraz z dołączonymi dokumentami, a także prowadzi zdalną dyskusję, dzięki wbudowanemu komunikatorowi. Wśród największych zalet programu można wymienić takie jak m.in.:

  • zgodność z KSH (system powstał we współpracy z notariuszami i prawnikami),
  • dwujęzyczność (polski, anielski),
  • oddawanie głosów przez pełnomocników,
  • obsługa wszystkich typów głosowań,
  • możliwość konfiguracji poszczególnych funkcji.

Na stronie zamieszczono szczegółowy opis i prezentacje działania systemu do głosowania (stacjonarnego, zdalnego i hybrydowego). Klienci mogą także zapoznać się z listą podmiotów, które skorzystały do tej pory z usług poznańskiego dostawcy. Istnieje opcja przetestowania programu — wystarczy skontaktować się z pracownikami firmy.

Data dodania: 03-11-2023

Opinie o firmie WZA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy