Nazwa Firmy: Zdzisław Budny C-BIT BIS
Domena: https://www.cebit.pl/
Telefon +48 717345566
Adres Przemysłowa 6
Miejscowość Gajków
Kod pocztowy 55-002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie ulega wątpliwości, że sprzęt elektroniczny w wielu przypadkach jest niezbędny zarówno do realizacji zadań związanych ze sferą osobistą, jak i przeprowadzania różnego rodzaju projektów w przedsiębiorstwach. Dlatego właśnie osoby kompletujące wyposażenie do własnego biznesu, a także prywatne powinny dokładnie zastanowić się nad swoimi potrzebami w zakresie takich urządzeń. Nieraz przydatny może okazać się używany laptop, którego zakup stanowić może bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykorzystać sprawny sprzęt, który nie jest już potrzebny wcześniejszemu użytkownikowi. Nie marnuje się więc urządzeń, które wciąż mogą służyć do przeprowadzania różnego rodzaju operacji. Zarówno w niewielkich firmach rozpoczynających swoją działalność, jak i w dużych biznesach z dużym zapotrzebowaniem na sprzęt w związku z szeregiem rozmaitych stanowisk pracowniczych może to być doskonały pomysł. Z pewnością warto wziąć wspomniane kwestie pod uwagę.

Podmiot o nazwie C-BIT BIS funkcjonuje w branży sprzętu elektronicznego i może w tym zakresie wiele zaproponować swoim klientom. Przedsiębiorstwo znajduje się na terenie Gajkowa. Skorzystanie z oferty firmy okazać się może świetnym rozwiązaniem dla:

  • klientów indywidualnych
  • osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej

Podmiot specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie nowych, a także używanych urządzeń elektronicznych. Zakres propozycji, jakie przedsiębiorstwo ma dla osób zainteresowanych, obejmuje na przykład nowe laptopy, używane komputery stacjonarne oraz używane laptopy. Firma zajmuje się też sprzedażą dysków. Dodatkowo podmiot może zaoferować oprogramowanie. Można tutaj liczyć na rozbudowane spektrum dostępnych możliwości, bardzo atrakcyjne ceny, duże zaangażowanie w wykonywane zadania, wysoką jakość obsługi klienta, kompleksowe wsparcie, szybką realizację składanych zamówień, profesjonalne podejście do przeprowadzanych działań i fachową pomoc. Bez wątpienia warto dokładnie przyjrzeć się swoim potrzebom w obszarze sprzętu elektronicznego i zapoznać się szczegółowo z działalnością podmiotu.

Używany sprzęt może okazać się dużym wsparciem podczas realizacji zadań w firmie lub też działań związanych z życiem osobistym. Zakup takich urządzeń może się świetnie sprawdzić. Warto o tym pamiętać.

Data dodania: 12-05-2023

Opinie o firmie Zdzisław Budny C-BIT BIS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy